Popüler Yazılar

Boyanın Kurumasını İzlemekten Bıktınız mı? Biz de!

İşte kaplama endüstrisinde boya proseslerinin analizini ve değerlendirilmesini mümkün kıldığı en son dört yol: Gerçek zamanlı olarak ve boya hala yaş iken...

1- Tasarruf

En son donanım ve yazılımın olağanüstü bir karışımını kullanmak, gerçek verilere dayalı olarak kaplama parametrelerinizin optimum kurulumunu belirlemenize olanak tanır. Transfer verimliliğinizi artırmak ve proses maliyetlerinizi gerçekten optimize etmek için boya akışını, atomizasyonu ve şekli ayarlayabilirsiniz.

2- Kararlılık

İstikrarlı bir süreç, mükemmel üretkenliğin anahtarıdır. Parçaların doğru boyanıp boyanmayacağından emin olmak ve her seferinde hedeflerinize ulaşmak için hızlı, anlaşılır sonuçlar almak çok önemlidir.

3- Üstünlük

Boyanın kurumasını beklemeyi kimse sevmez! Ve en son ve en büyük gelişmelerle artık buna ihtiyacınız yok. Kalınlık değerleri ve kayıtları dahil olmak üzere ölçümlerinizi, boya hala yaş iken püskürtmeden birkaç dakika sonra elde etmek, kaplamanın olmazsa olmazıdır ve artık bir gerçektir.

4- Sürdürülebilirlik

Sektör lideri SprayVision' ın çözümleri, maliyet tasarrufu ve artırılmış verimlilikten daha fazlasını sunarken, VOC emisyonlarını ve atıkları azaltır, çalışma süresinden tasarruf sağlayarak gezegenimizde yarattığımız çevresel etkiyi azaltmanızı sağlar.